Hoş Geldiniz, 02 Haziran 2020 Salı | 08:28
turkce english deutsch russkiy
Anasayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Satılıklar Kiralıklar Günlük Kiralık Devren İletişim
Hakkımızda

Saray Emlak

Müşterilerimizin alım satım hedeflerini gerçekleştirme sürecinde rekabet güçlerini artıracak, katma değer oluşturacak, kaliteli, gelişmiş çözümler ve projeler üreten bir gayrimenkul firması olmak. Vizyonyonumuz: Gayrimenkul sektöründe çağdaş, uzman ve ulusal bir marka olmak. Hizmetlerimiz : Şirket anlayışıyla çağdaş bir düşünceyle EMLAK materyaline (arsa, arazi, daire, dükkân, fabrika, villa, çiftlik, yazlık, müstakil ev, fındıklık, depo, tapu takibi, kadastro, tevhit, ifraz, bina ruhsatı ve iskanı inşaat ve proje desteği v.b.) OBJEKTİF gözle ve evrensel düşünceyle EKONOMİK açıdan ise uzun vade de ve kısa zaman da kazandırabileceği tüm oryantları önünüze getirmektir. Tüm emlak ve emlak hukuku bilgil ihtiyaçlarınız için, tecrübeli ve profesyonel ekibimizle, her an yanınızdayız. Artık, ihtiyaçlarınızın analizi, temini ve giderilmesi için fikir alışverişinde bulunabileceğiniz, sizi dinleyen bir çözüm ortağınız var. BİR GAYRİMENKUL DANIŞMANI HAYAL EDİN.... HAFTANIN HER GÜNÜ, GÜNÜN HER SAATİ ULAŞABİLECEĞİNİZ, TAM DA İHTİYAÇ DUYDUĞUNUZ ANDA OFİSİ KAPALI OLMAYAN, YA DA SİZİN HİÇ İLGİLENMEYECEĞİNİZ EVLER ARASIN DA MEKİK DOKUTMAYAN BİR GAYRİMENKUL DANIŞMANI. KULAĞA NE KADAR HOŞ GELİYOR DEĞİLMİ? SARAY EMLAK GAYRİMENKUL OFİSİ BU PRENSİPLER DOĞRULTUSUN DA HİZMET VEREN BİR KURUM OLARAK HER ZAMAN YANINIZDA'DIR. GAYRİMENKUL ALIM SATIM İŞLEMLERİNDE SAYGINLIĞI, SÖZÜNE GÜVENİLİRLİĞİ SAĞLAMAK VE ETİK KURALLARIMIZ ÇERÇEVESİNDE SİZLERE HİZMET VERMEK GÖREVİMİZ... SİZLERE KENDİMİZİ TANITMAK VE YANINIZDA OLMAK İSTERİZ...

DÜZCE SARAY EMLAK EKSPELİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ., gayrimenkul yatırım danışmanlığı hizmetlerini İNŞAAT bünyesinde de organize etmekte olup, profesyonel kadroları ile yerel, ulusal ve uluslararası gayrimenkul piyasalarına proje üretimi, ekspertizlik hizmetleri ve iş geliştirme konularında hizmet vermektedir. Gerek kamu, gerekse özel şirketlerin yatırım danışmanlığı yanı sıra kişisel yatırımlarınızda da fırsatlar sunmaya gayret etmektedir. Çağımızın gerektirdiği gibi de şirket anlayışıyla çağdaş bir düşünceyle EMLAK materyaline (arsa, arazi, daire, dükkân, fabrika, villa, çiftlik, yazlık, müstakil ev, fındıklık, depo, tapu takibi, kadastro, tevhit, ifraz, bina ruhsatı ve iskanı inşaat ve proje desteği v.b.) OBJEKTİF gözle ve evrensel düşünceyle EKONOMİK açıdan ise uzun vade de ve kısa zaman da kazandırabileceği tüm oryantları önünüze getirmektir.

ÇIRAKLIĞINI YAPMADIĞIN İŞİN, USTASI OLAMAZSIN!

Düzce Saray Emlak Eksperlik-Danışmanlık San. Tic. Ltd. Şti. SPK Mevzuatına tabi olan şirketler başta olmak üzere, yerli ve yabancı bankalar, gayrimenkul yatırım ortakları, finansal kiralama, sigorta ve reasürans şirketleri, kamu kuruluşları, denetim şirketleri, belediyeler, aracı kurumlar, vakıflar, holdingler ve diğer tüm kamu ve özel kurum/kuruluşlar ile şahıslara yönelik hizmet sunmaktadır.

— Arsa-Arazi, Bina, İş Merkezi-Turistik Tesisler, Alışveriş merkezleri, Fabrika ve Diğer üretim tesisleri, Depolama alanları v.b. her türlü taşınır ve taşınmaz malın değerinin tespitinde,

— Alım-satım işlemlerinde,

— Yabancı kaynak kullandırmada,

— Teminatların değer tespitinde,

— Alacakların takas yolu ile azaltılmasında,

— En iyi ve en yüksek analiz ihtiyacında,

— Varlıkların yeniden değerlendirilmesinde,

— Birleşmelerde, devralmalarda, borçların yeniden yapılandırılmasında,

— Proje değeri fizibilitelerinde,

— Gayrimenkul Yatırım Ortaklıklarının varlık hareketlerinde, değerlemeler yaparak raporlar hazırlar

— Her türlü gayrimenkulün kira rayiç bedelini tespit ederek ekspertiz ve değerlendirme raporunu hazırlar.

— Gayrimenkule dayalı projelerin inşaata başlayabilmesi için gerekli belgelerin tam ve doğru olduğunun tespiti konusunda rapor hazırlar.

— Özelleştirilmesi düşünülen taşınmazlarda;

— Teknik inceleme ve değerlemeler yaparak mali analizlerle, belli dönemler için nakit akımlarını hesaplar.

— Şirketlerin hukuki durumlarını inceler ve tüm bu verilerin ışığında asgari satış değerini tespit eder.

— Tanıtım broşürleri hazırlar ve diğer tanıtım metotlarına ait projelerde bulunarak, satışa esas ihale dosyalarını hazırlar.

— Kat karşılığı yaptırılması düşünülen projelerde hak sahiplerine, değer tespitini yaparak rapor hazırlar.

— Ekspertiz ve Değerlendirme raporlarını ULUSLARARASI STANDARTLARDA hazırlamak için, ilgili resmi kurum ve kuruluşlardan-bilgi ve belge temin eder.

— Ekspertiz ve Değerlendirme raporlarının gizlilik esasıyla arşivlenmesini ve belli sürelerde güncellenmesini sağlar.
Emlak
Vitrin İlanları
Satılık İlanlar
Kiralık İlanlar
Emlak Arama
Şirket
Hakkımızda
Hizmetlerimiz
İletişim
İletişim
Cedidiye Mahallesi M Zahid El Kevseri Sk (Köprü Sok) No 13/C Merkez/Düzce
Düzce / Düzce Merkez / Cedidiye Mahallesi
TEL : +90 (380) 524 2929
Emlakjet